NAWIGATOR:      Strona główna -> Napisz do nas

Przypominamy, że nie udzielamy indywidualnych porad w dziedzinie ubezpieczeń. Tego typu działalność doradczą mogą prowadzić wyłącznie brokerzy ubezpieczeniowi oraz - w bardzo ograniczonym zakresie - multiagenci. W doborze ubezpieczeń na życie z przyjemnością pomoże Państwu partner vortalu e-insurance.pl, firma INS Broker.

Główny kontaktowy adres e-mail: e-insurance@e-insurance.pl

Ranking banków dla firm

Materiały typu public-relations można przesyłać na nasz adres e-mail (e-insurance@e-insurance.pl) i jest to droga szczególnie polecana. Ponieważ mamy zwyczaj pracowac na tekstach, nie grafikach, prosimy o zminimalizowanie liczby załączanych obrazków. Teksty powinny być przesyłane w formacie Word 6.0/97, WordPro, RTF lub TXT. Materiały przesłane w plikach Worda 2000 lądują w skrzynce "na później" (z szansą na wykorzystanie "na świętego Nigdy"), zaś XP - do kosza.

Sprostowania do naszych publikacji prosimy wysyłać wyłącznie e-mailem (e-insurance@e-insurance.pl) lub pocztą poleconą. Nie jeździmy po odbiór przesyłek kurierskich, co powoduje zwykle wielodniowe opóźnienia w ich dotarciu do nas.

W sprawach bardzo pilnych można się skontaktować z redaktorem naczelnym, Adamem Jareckim, pod numerem: +44 785 839 09 73.

Wydawcą serwisu e-insurance.pl w rozumieniu prawa prasowego jest wyłącznie firma Termit Internet Consulting.


 NAWIGATOR:      Strona główna -> Napisz do nas